پرایمر ضد زنگ نانوفناوری لارما پوشش تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی،یک پرایمر مبدل زنگ آهن برای ترمیم سازه های زنگ زده می باشد که با تشکیل  کمپلکس پایدار  به سطح فلز چسبيده و پوششی محافظ در برابر رطوبت و خوردگی مجدد به وجود می آورد. استفاده از این محصول ضمن جلوگیری از رشد خوردگی، با تبدیل زنگ به یک لایه رنگ و ایجاد لایه ضد آب، ضمن افزایش مقاومت چند برابری فلز در برابر خوردگی و می تواند اولين گام در حفاظت طولانی مدت از سطوح فلزی با بازدهی بالا و هزینه مطلوب محسوب گردد.

رنـگ پـودری الکترواسـتاتیک ضـدخـوردگی نـانـوفـناوری تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی، در گـروه رنـگ ھـای پـودری الکترواسـتاتیک قـرار دارد که در بـرابـر شـرایط خـورنـده جـوی درمحیط شھـری و ھمچنین ضـربـه و خـسارت فیزیکی از مـقاومـت بـالایی بـرخـوردار بـوده و انـعطاف پـذیری، چسبندگی و سختی مناسب از دیگر خصوصیات مناسب آن میباشد.

چسب چوب نانو فناوری رنس، در سه دسته‌بندی فروش ( درجه یک صادراتی،اقتصادی و ضدآّب ) تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی، داراي گـواھـي ثـبت اخـتراع مـلي ایـران بـوده و بـا اسـتفاده فـناوري نـانـو  از بھـترین مـواد اولیه و مـطابـق اسـتانـدارد ھـای ملی و بین الـمللي تـولـید شـده اسـت. چسـب چـوب رنـس بـر پـایـه پـلیمرھـاي ویـنیل اسـتات آب پـایـه، بـصورت مـایـع ویـسكوز یکنواخـت بـه رنـگ سفید می بـاشـد كـه پـس از خـشك شـدن بـه رنـگ شفاف در مي آید.

123

صادرات رنگ پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال نانویی به ترکیه توسط شرکت رنگین نانو ساختار

مهدی رحمانی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار

به گفته مدیرعامل شرکت رنگین نانوساختار، این شرکت موفق به صادرات ۲۴ تُن رنگ پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال نانویی به ترکیه شده است. مهدی رحمانی؛ مدیرعامل شرکت رنگین نانوساختار درباره این طرح می‌گوید: «امور بازاریابی و مدیریت صادرات این محصول در بازار ترکیه توسط شرکت توسعه تجارت مهر پویان، کارگزاری صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور ترکیه انجام شده است. ارزش پارت اول قرارداد صادراتی ما، حدود ۴۰ هزار دلار برآورد می‌شود. این محصول نانویی برای استفاده در در صنایع لوازم خانگی و ماشین‌سازی در ترکیه خریداری شده است.»

مشاهده متن کامل

ثبت چندین اختراع در ایران، سوئیس و کانادا توسط شرکت فناور ایرانی در حوزه رنگ نانویی

ثبت اختراع توسط شرکت فناور ایرانی در حوزه رنگ نانویی توسط دکتر مهدی رحمانی

یک شرکت فناور کشورمان به دستاوردهای بزرگی در حوزه "رنگ نانویی" رسیده است و تا امروز ۱۸ اختراع در ایران، سوئیس و کانادا ثبت کرده است؛ این شرکت محصولات خود را حداقل به ۲۰ شرکت نفتی به فروش رسانده است. به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری تسنیم؛ "خواستن، توانستن است" شاید این ضرب المثل معروف برای خیلی از ما یک کلیشه و سخنی ثقیل، تلقی شود اما هستند کسانی که با دستان خالی اما اراده‌ای قوی بسترهای دسترسی به آرمان‌ها و آرزوهایشان را مهیا نموده و به آن دست پیدا کردند.دکتر "مهدی رحمانی" مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان "رنگین نانو ساختار" مستقر در مرکز رشد واحد رودهن یکی از این افراد است. او از مصادیقی است که کار خود را از زیر صفر آغاز کرد و امروز شرکت برتر در حوزه رنگ نانویی است.  این شرکت در سال 95 در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی رودهن به عنوان هسته و مرحله پیش رشد مستقر شد و تا امروز 18 اختراع در ایران، سوئیس و کانادا ثبت کرده است؛ در ادامه مشروح مصاحبه ما با مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان را می‌خوانید.

مشاهده متن کامل

توسط رنگین نانو ساختار انجام شد:توسعه محصولات نانوفناوری در بیمارستان‌های كشور

مهدی رحمانی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تولید کننده دیوار‌های مدولار بیمارستانی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ مهدی رحمانی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تولید کننده دیوار‌های مدولار بیمارستانی گفت: این شرکت به عنوان نخستین تولید کننده رنگ‌های پودری الکترواستاتیک نانوفناوری آنتی باکتریال با همکاری شرکت‌های تولید کننده دیوار‌های مدولاربیمارستانی موفق به اخذ تاییدیه‌ها و مجوز‌های لازم برای استفاده رنگ‌های آنتی باکتریال در محیط شده و تاکنون بیمارستان‌هایی از جمله بیمارستان بانک ملی مشهد، قدس رضوی، غدیر تهران، بهبهان، بصره و ... با این فناوری به صورت مادام العمر آنتی باکتریال شده‌اند.

مشاهده متن کامل

کارنامه درخشان شرکت‌ دانش‌بنیان رنگین نانو ساختار در شناسایی و رفع چالش‌ها با فناوری نانو

مصاحبه صنایع پرس دکتر مهدی رحمانی

مدیرعامل شرکت‌ دانش‌بنیان رنگین نانو ساختار با اشاره به رویکرد و هدف اصلی شرکت متبوعش مبنی بر شناسایی و رفع چالش‌ها با استفاده از فناوری نانو، از تولید محصولات جدید برای مقابله با زنگ‌زدگی و عفونت‌های بیمارستانی خبر داد. به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی رحمانی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، پیرامون استفاده از فناوری نانو در صنایع مختلف و اقداماتی که شرکت‌های دانش‌بنیان رنگین نانو ساختار و نانو تک فام گیتی در این حوزه انجام داده‌اند، اظهار داشت: ما از حدود چهار سال پیش در حوزه رنگ و پوشش فعالیت می‌کنیم و دو شرکت دانش‌بنیان نانو فن‌آور را توسعه داده‌ایم؛ حدود بیست پرسنل علمی و صنعتی در کنار ما هستند و اشتغال‌زایی خوبی ایجاد کرده‌ایم. کار ما پایش چالش‌های مختلف در حوزه رنگ و پوشش در صنایع بود که در راستای رفع آن چالش‌ها با کمک گرفتن از فن‌آوری‌های روز، فناوری نانو را انتخاب کردیم و با کمک این فناوری توانستیم مشکلات عدیده‌ای از بخش صنعت و پوشش را حل کنیم.

مشاهده متن کامل

ترمیم زنگ‌زدگی و خوردگی بدون نیاز به حذف اکسیدآهن

ترمیم زنگ زدگی و خوردگی با لارماپوشش

یک شرکت ایرانی با به‌کارگیری دانش نانو فناوری، موفق به تولید محصولی به‌نام «مبدل زنگ آهن» با نام تخصصی «لارماپوشش» شد که ضمن ترمیم زنگ‌زدگی، از گسترش خوردگی این فلز پرمصرف جلوگیری کرده و سالانه از این راه میلیاردها دلار صرفه‌جویی ایجاد می‌کند. مهدی رحمانی مدیرعامل این شرکت فناور به «دنیای‌اقتصاد» گفت: این روش همچنین با حذف روش‌های مرسوم زنگ‌زدایی مانند سند بلاست، گام موثری در حفظ محیط زیست برخواهد داشت. وی با اشاره به زیان سنگین معادل نزدیک به ۵ درصد از تولید ناخالص کشور به‌عنوان خسارات زنگ‌زدگی و خوردگی افزود: حال با کمک دانش نانو فناوری محصولی تولید کرده‌ایم که به‌طور مستقیم روی سطوح زنگ‌زده اجرا شده و بدون حذف زنگار و اکسیدآهن، تجهیزات زنگ‌زده ترمیم و از گسترش خوردگی جلوگیری می‌کند.

مشاهده متن کامل

استفاده از رنگ‌ نانویی آنتی باکتریال رنس در بیمارستان کسری تهران

استفاده از رنگ نانویی در بیمارستان کسری تهران

بیمارستان کسری برای بهبود کیفیت اتاق آنژیوگرافی خود از رنگ‌های آنتی‌باکتریال نانویی استفاده کرده است. این رنگ‌ که رنگ‌ پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال نانویی است توسط شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار تولید شده و شرکت کارنو صنعت به عنوان پیمانکار بیمارستان، این رنگ‌ها را در اتاق آنژیوگرافی استفاده کرده است. مهدی رحمانی؛ مدیرعامل شرکت رنگین نانوساختار درباره این طرح می‌گوید: «بیمارستان کسری برای پوشش‌دهی فضای ۲۰۰ مترمربع اتاق آنژیوگرافی از رنگ‌های پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال نانویی شرکت رنگین نانوساختار استفاده کرده است.»

مشاهده متن کامل

رنگ‌های نانو آنتی‌باکتریال، از کسب ۲ جایزه فناوری تا راه‌اندازی خط تولید مشترک

13971016-از کسب ۲ جایزه فناوری تا راهاندازی خط تولید مشترک

رنگ‌های پودری الکترواستاتیک نانو آنتی‌باکتریال تولیدی یکی از شرکت‌های فناور کشور علاوه بر آنکه در فن‌بازار دانشگاه آزاد به عنوان محصول برتر، انتخاب و خط تولید مشترک آن در کشور چین راه‌اندازی شد. به گزارش ایسنا، رنگ‌های پودری الکترواستاتیک آنتی باکتریال حاوی نانو ذرات تولید محققان کشور متشکل از موادی چون پلیمرهای پلی‌استر و اپوکسی فوق اشباع جامد، عوامل پخت، جاری‌کننده‌ها و رنگدانه‌ها در ابعاد میکرومتر و نانوذرات مؤثر کمتر از ۵۰ نانومتر است. این عناصر در یک فرایند سه مرحله‌ای در شرایط دمایی خاص، یک ترکیب یکنواخت (فاین پودر) تشکیل می‌دهند. این پودر با روش الکترواستاتیک بر روی سطح فلزی اعمال شده و در کوره با دمای ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد به یک لایه فیلم یکنواخت با خواص فیزیکی و شیمیایی تبدیل خواهد شد.

مشاهده متن کامل

رنگ پودری الکترواستاتیک، برنده دو جایزه از دانشگاه آزاد

رنگ پودری الکترواستاتیک برنده دو جایزه از دانشگاه آزاد

رنگ پودری الکترواستاتیک نانوفناوری آنتی باکتریال شرکت رنگین نانو ساختار بهعنوان محصول برتر فناوری سطح اول در اولین فن بازار تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد کشور برگزیده شد؛ همچنین این محصول به عنوان فناوری برتر در جشنواره فرهیختگان سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد. به گزارش گروه علم و فناوی ایسکانیوز، در اولین فنبازار دانشگاه آزاد اسلامی که 17تا 1 9آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، رنگ پودری الکترواستاتیک نانوفناوری آنتیباکتریال شرکت رنگین نانوساختار به عنوان محصول برتر فناوری سطح اول برگزیده شد. 

مشاهده متن کامل

توسعه‌ بازار محصولات نانویی ایرانی در قرقیزستان با محصولات رنس

پروفسور مهدی رحمانی مدیر عامل شرکت نانوفناوری رنگین نانو ساختار

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی در راستای تسهیل صادرات دانش فنی و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، یک هیأت تجاری و فناوری را به کشور قرقیزستان اعزام کرده‌است. این شرکت‌ها در روزهای ۲۱ تا ۲۴ آبان‌ماه سال 1398 نشست‌های تجاری مشترک با شرکت‌های متناظر قرقیزی داشتند. همچنین نمایشگاه دائمی محصولات فناور ایرانی در بیشکک نیز رسماً افتتاح شد.یک شرکت نانویی حاضر در نمایشگاه صنایع پیشرفته‌ ایران در قرقیزستان، با هدف ارائه‌ دانش و محصول ایرانی در حوزه‌ CIS در این نمایشگاه حضور دارد.

مشاهده متن کامل

توسط دکتر رحمانی مطرح شد: نانوفناوری در خدمت صنعت

پروفسور مهدی رحمانی مدیر عامل شرکت نانوفناوری رنگین نانو ساختار

برای اولین بار در کشور؛ رنگهای پودری الکترواستاتیک نانوفناوری با بهره گیری از مزایا و قابلیتهای نانوذرات موثر با ارتقای کیفیت پوششهای پودری الکترواستاتیک به خدمت صنایع فلزی کشور شتافته است. پروفسور مهدی رحمانی مدیر عامل شرکت نانوفناوری رنگین نانو ساختار با ثبت ۸ اختراع در حوزه ی پوششهای پودری الکترواستاتیک نانو فناوری ضمن حضور در بازارهای داخلی، موفق به فروش دانش فنی و محصولات نانوفناوری این شرکت به کشورهای چین، عراق، آذربایجان و عمان شده است. شرکت نانوفناوری رنگین نانو ساختار مستقر در پارک فناوری پردیس مجهز به آزمایشگاه تحقیق و توسعه مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه رودهن تولید کننده رنگهای پودری الکترواستاتیک نانو فناوری میباشد محصولات این شرکت ضمن ثبت اختراع تاییدیه های متعددی از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو آزمایشگاههای استاندارد، پژوهشگاه رازی و آزمایشگاه micom کانادا اخذ کرده است. برخی ویژگیها و محصولات نانو فناوری بشرح زیر تولید و روانه بازار گردیده است.

مشاهده متن کامل

چینی‌ها برای محصولات ایرانی تولید رنگین نانو ساختار تأییدیه کیفیت صادر می‌کنند

مصاحبه دکتر مهدی رحمانی

شرکت بین‌المللی MPM (MAPLE POWDER MACHINES)، تولیدکننده تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی، پس از بررسی و تست "محلول نانو فناوری راست کانورتر (مبدل زنگ‎آهن)" جهت تأیید خواص این محصول، گواهی کیفیت برای آن صادر کرد. محلول "راست کانورتر (مبدل زنگ‎آهن)" جدیدترین محصول شرکت دانش‌بنیان "رنگین نانو نهال نوین" است که برای پوشش‎دهی سطوح زنگ‌زده‌ی آهنی طراحی و استفاده می‌شود. استفاده از این پوشش احتیاج به زیرسازی، تمیزکاری، سنباده‎کاری و غیره روی سطوح زنگ‌زده ندارد و فقط کافی است این پوشش مایع، روی سطح زنگ‌زده با قلم‌مو یا اسپری اجرا شود.

مشاهده متن کامل

دکتر مهدی رحمانی می‌گوید اختراعات بازار ساز رنگهای پودری است

مصاحبه دکتر مهدی رحمانی

مهدی رحمانی دانش آموخته ی دکترای شیمی تجزیه و همچنین فارغ التحصل دکترای مدیریت کسب و کار در گرایش مدیریت استراتژیک است. وی تاکنون در حوزه ی پوششهای پودری الکتروستاتیک ۶ اختراع با ۶ بازار اختصاصی به ثبت رسانده و سال گذشته بعد از چهارمین کنگره ی اقتصاد نانوتکنولوژی تصمیم به پیگیری ایده ها و صنعتی سازی آنها گرفته است و در این مسیر با دو نفر از دوستان خود آقایان دکتر محمد کوثری زاده و مهندس "علی صبوری آزاد همراه شده است. به بهانه ی اختراع اخیروی و به ثمر رساندن آن با ایشان به گفت وگو پرداختیم.

 

مشاهده متن کامل

پیشرفت بزرگ ایران در فناوری نانو با تولید 370 محصول

مصاحبه دکتر مهدی رحمانی

حوزه نانو از جمله حوزه های افتخارآمیز پس از انقلاب اسلامی و به طور خاص سال های اخیر در كشور محسوب می شود، حوزه ای كه با ورود پژوهشگران كشورمان از اوائل دهه 80 پیشرفت های چشمگیری را به دنبال داشته است و گفته می شود هم اكنون به لحاظ ثبت اختراع و به خصوص تولیدات علمی جایگاه چهارم دنیا را داراست؛ ضمن این كه در عرصه رقابت جهانی نیز موفق عمل كرده و البته از جمله دستاوردهای فناوی نانو در كشور می توان به تولید و معرفی انواع و اقسام محصولات از جمله محصولات خانگی نانو، خودرو نانو، منسوجات نانو، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات كشاورزی، محصولات ساختمانی و دارویی از سوی 160 شركت نانویی فعال اشاره كرد كه بیش از 370 قلم محصول را شامل می شود.

مشاهده متن کامل

عرضه نانورنگ با خاصیت آنتی‌باکتریال-کاهش ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی

رنگ آنتی باکتریال رنس

محققان دانشگاه آزاد با بهره‌گیری از فناوری نانو رنگ پودری را برای ضدعفونی کردن تجهیزات بیمارستانی عرضه کردند که بر طیفی از باکتری‌ها موثر است و تا زمانی که از روی سطوح خراشیده نشده باشند، خاصیت آنتی باکتریال آن باقی خواهد ماند. مهدی رحمانی، مجری طرح در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در مطالعات اخیر موفق به تولید «رنگ پودری با خاصیت الکترواستاتیک و با خواص آنتی باکتریال» شدیم، گفت: این رنگ به صورت نانو ساختار برای پوشش‌دهی تمام تجهیزات صنعتی فلزی و بیمارستانی تولید شده است.وی با بیان اینکه این محصول دارای گواهی ثبت اختراع و تاییدیه ستاد نانو است، خاطرنشان کرد: هدف از تولید این محصول توسعه بازار تجهیزات بیمارستانی است؛ چراکه این پوشش با اعمال بر روی تحتخواب‌ها و «ترولی‌ها»، اتاق تمیز و تجهیزات اتاق عمل و سایر دستگاه‌ها و تجهیزات فلزی، آنها را آنتی باکتریال می‌کند.

 

مشاهده متن کامل

رنگ‌ها و پوشش‌های جادویی رنس (مصاحبه روزنامه جام جم)

مصاحبه روزنامه جام جم دکتر مهدی رحمانیکارشناسان شرکت «رنگین نانو ساختار» فناوری‌های بالایی در ساخت رنگ و پوشش‌های نانوفناوری اختراع و تولید کرده‌اند و کیفیت محصولاتشان به قدری بالاست که اکنون به چین و کانادا و صادر می‌شود. این روزها با پیشرفت فناوری، دیگر لازم نیست نگران تمیزکردن اشیای کاغذی و مقوایی باشید. با استفاده از فناوری نانو به‌راحتی می‌توانید کارتن‌ها و جعبه‌هایی که پوشش آنتی‌باکتریایی دارند را وارد منزلتان کنید. در این رابطه شرکت «رنگین نانو ساختار» از پیشگامان استفاده از نانوفناوری در ساخت رنگ‌ها و پوشش‌های مختلف است. دکتر مهدی رحمانی که علاوه بر دکترای مدیریت، دکترای شیمی هم دارد، این شرکت را در سال ۹۶ تأسیس کرده و در حال حاضر مدیرعامل آن است.

مشاهده متن کامل

روایت شرکتی که فناوری‌ ایرانی را به چین صادر کرد

روایت شرکتی که فناوری ایرانی را به چین صادر کردنوآوری در صنعت رنگ های پودری؛ از مازندران تا شانگهای عنوان پنل اول ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو بود که تجربه رشد سریع و ورود به بازارهای بین‌المللی شرکت رنگین نانو ساختار را در اختیار مخاطبان قرار داد. در یکی از پنل های ششمین مجمع اقتصاد نانو، یاسر خوشنویس و مهدی رحمانی به گفتگو درباره انتقال تجربه شرکت رنگین نانو ساختار در حوزه رنگ‌های پودری بر اساس فناوری نانو پرداختند.در این پنل مهدی رحمانی مدیرعامل این شرکت، انگیزه اولیه خود برای تولید رنگ‌های پودری بر اساس فناوری نانو را چهارمین مجمع اقتصاد فناوری نانو عنوان کرد و گفت: رنگ‌های پودری تفاوت ساختاری با رنگ‌های مایع دارند و آن عدم نیاز به حلال مایع است که ضمن عدم وجود دورریز کاربردهای زیادی برای صنایع و مراکز مختلف دارد.

مشاهده متن کامل

مسیر یک ایده تا خلق ثروت، گفتگو با دکتر مهدی رحمانی، مدیر عامل شرکت رنگین نانو ساختار

دکتر مهدی رحمانیدکتر مهدی رحمانی، مدیر عامل شرکت رنگین نانو ساختار در سال 1395 بنای تاسیس یک شرکت نوپای نانویی را برپا کرد و تاکنون دستاوردهای علمی و فنی بسیاری در زمینه تولید رنگ‎های پودری الکترواستاتیک کسب نموده است. در گفتگوی پیش رو، دکتر رحمانی به بیان تجربیات خود در خصوص فعالیت‎هایش در حوزه نانو می‎پردازد و دیدگاه‎های خود را در این زمینه بیان می‎کند. شرکت رنگین نانو ساختار ، مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، با بهره‌‎گیری از دانش مهندسی رنگ‎های پودری الکترواستاتیک و همچنین خواص و قابلیت‎های نانوذرات، اقدام به ساخت "رنگ پودری الکترواستاتیک آنتی باکتریال نانوساختار"، "رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخوردگی‎ نانوساختار" و محصولات متنوع دیگری در صنعت رنگ‎های پودری الکترواستاتیک نموده است. این پوشش‎ها ضمن ارتقای کیفیت، بهبود خواص و نوآوری در صنعت؛ بعنوان یکی از نخستین محصولات صادراتی نانویی کشور مطرح هستند.

مشاهده متن کامل

تماس با رنگین نانو ساختار

اگر سوالی در حوزه رنگ، پوشش و چسب با فناوری نانو دارید،همین حالا با همکاران ما تماس بگیرید.

  02122770478 و 02122770479

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظرات مشتریان

مهندس کریمی : ۱۲ مرداد 1399

شرکت رنگین نانو ساختار یکی از بهترین شرکت های تولید رنگ،پوشش و چسب با فناوری نانو در کشور است و مشتریان زیادی نیز دارد.

مهندس رضایی : ۱۴ شهریور 1402
من مهندس ساختمان هستم و با شرکت های زیادی همکاری کرده ام . اما شرکت رنگین نانوساختار در میان شرکت های ایرانی دارای خدمات بی نظیری می باشد.

ماموریت شرکت رنگین نانو ساختار

ماموریت ما، انجام پژوهش، توسعه، آموزش، تولید و ارائه خدمات در حوزه رنگ و پوشش نانو فناورى است. این ماموریت با اجراى پژوهش، توسعه، تولید و ارائه خدمات در زمینه رنگ‌هاى پودرى الکترواستاتیک نانو فناورى، رنگ‌هاى ساختمان، شیمى ساختمان، پوشش‌هاى ترمیمى فلزات زنگ زده و چوب تحقق مى‌یابد.
 

دکتر مهدی رحمانی

Scroll to Top