پرایمر ضد زنگ نانوفناوری لارما پوشش تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی،یک پرایمر مبدل زنگ آهن برای ترمیم سازه های زنگ زده می باشد که با تشکیل  کمپلکس پایدار  به سطح فلز چسبيده و پوششی محافظ در برابر رطوبت و خوردگی مجدد به وجود می آورد. استفاده از این محصول ضمن جلوگیری از رشد خوردگی، با تبدیل زنگ به یک لایه رنگ و ایجاد لایه ضد آب، ضمن افزایش مقاومت چند برابری فلز در برابر خوردگی و می تواند اولين گام در حفاظت طولانی مدت از سطوح فلزی با بازدهی بالا و هزینه مطلوب محسوب گردد.

رنـگ پـودری الکترواسـتاتیک ضـدخـوردگی نـانـوفـناوری تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی، در گـروه رنـگ ھـای پـودری الکترواسـتاتیک قـرار دارد که در بـرابـر شـرایط خـورنـده جـوی درمحیط شھـری و ھمچنین ضـربـه و خـسارت فیزیکی از مـقاومـت بـالایی بـرخـوردار بـوده و انـعطاف پـذیری، چسبندگی و سختی مناسب از دیگر خصوصیات مناسب آن میباشد.

چسب چوب نانو فناوری رنس، در سه دسته‌بندی فروش ( درجه یک صادراتی،اقتصادی و ضدآّب ) تولید شرکت رنگین نانو ساختار محصول دانش بنیان ایرانی، داراي گـواھـي ثـبت اخـتراع مـلي ایـران بـوده و بـا اسـتفاده فـناوري نـانـو  از بھـترین مـواد اولیه و مـطابـق اسـتانـدارد ھـای ملی و بین الـمللي تـولـید شـده اسـت. چسـب چـوب رنـس بـر پـایـه پـلیمرھـاي ویـنیل اسـتات آب پـایـه، بـصورت مـایـع ویـسكوز یکنواخـت بـه رنـگ سفید می بـاشـد كـه پـس از خـشك شـدن بـه رنـگ شفاف در مي آید.

123

درباره ما

شركت دانش بنيان نانوفناوري رنگين نانوساختار (رنس) بشماره ثبت ١٥١٥،مجهز به آزمایشگاه تحقیق و توسعه مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه رودهن میباشد.این شرکت داراي ١٢گواهي ثبت اختراع در حوزه ی پوشش های پودری و نانو فناوری در كشور و ٦ پتنت جهاني و همچنین تاييديه از ستاد ويژه توسعه نانوفناوري و معاونت علمي فناوري رياست جمهوري ،تاييديه آزمايشگاههاي استاندارد ایران، چين  و کانادا است. رنگين نانو ساختار عناوين فناور برتر، كارآفرين برتر، مخترع برتر، دانش بنيان برتر و اختراع برتر را در سالهاي ١٣٩٧ تا١٣٩٩ در دانشگاه آزاد كشور اخذ كرده است. همچنين ده ها عنوان برتر در فن بازارها، همايشها و نمايشگاه‌هاي كشور از سال ١٣٩٥ كسب كرده است. رنس مجموعه أي متشكل از متخصصان و تحصيلكردگان جوان  كشور است كه با تمركز بر دانش، تخصص،تعهد و كار تيمي سعي در بهبود پوششها با كمك فناوري نانو دارند.

شرکت رنگین نانو ساختار بعنوان اولین شرکت صادر كننده محصولات نانو فناوری در حوزه پوششهای پودری الکترواستاتیک به کشور چین بوده و تعاملات علمي و صنعتي با برخي كشورها همچون تركيه، كانادا، ارمنستان، قطر، عمان، قرقيزستان، آذربايجان و چندین و چند کشور نيز در كارنامه شركت وجود دارد.

 موفقیت ما به پشتوانه تیم متخصص ماست 


دکتر مهدی رحمانی

دکتر مهدی رحمانی (مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره،مخترع و فناور رنگین نانو ساختار)


مهندس تیموتاش  مهندس گئورگ اسراييليان مهندس امیرعلی شیرمحمدی


 مهندس علی قانبیلیRans-Personal-Pics-Ms-OladKazemi-2مهندس هاشم عسکری  

تماس با رنگین نانو ساختار

اگر سوالی در حوزه رنگ، پوشش و چسب با فناوری نانو دارید،همین حالا با همکاران ما تماس بگیرید.

  02122770478 و 02122770479

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظرات مشتریان

مهندس کریمی : ۱۲ مرداد 1399

شرکت رنگین نانو ساختار یکی از بهترین شرکت های تولید رنگ،پوشش و چسب با فناوری نانو در کشور است و مشتریان زیادی نیز دارد.

مهندس رضایی : ۱۴ شهریور 1402
من مهندس ساختمان هستم و با شرکت های زیادی همکاری کرده ام . اما شرکت رنگین نانوساختار در میان شرکت های ایرانی دارای خدمات بی نظیری می باشد.

ماموریت شرکت رنگین نانو ساختار

ماموریت ما، انجام پژوهش، توسعه، آموزش، تولید و ارائه خدمات در حوزه رنگ و پوشش نانو فناورى است. این ماموریت با اجراى پژوهش، توسعه، تولید و ارائه خدمات در زمینه رنگ‌هاى پودرى الکترواستاتیک نانو فناورى، رنگ‌هاى ساختمان، شیمى ساختمان، پوشش‌هاى ترمیمى فلزات زنگ زده و چوب تحقق مى‌یابد.
 

دکتر مهدی رحمانی

Scroll to Top